Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yakın Geleceğin Güvenlik Güçleri
Yakın gelecekte insan gücü gerektiren bütün işler robotlara devredilecektir.Robotlar insanların ayak işlerini yapmakla birlikte bulundukları ülkenin güvenliğinide sağlıyacaktır.20 ile 50 yıl içerisinde robotik bilimlere değer veren ülkeler diğer ülkelerden kat ve kat daha üstün olacak,asırlar boyunca insanlar kendi ırklarından olmayanları nasıl öldürdüyse veya öldürüp yok etmeye çalıştıysa robotik bilimlerde üstün olan ülkelerde kendi ırklarından olmayan ülkeleri yok etmeye çalışıcaktır.Sözüm yüce Türk milletinin gençlerine,ileride güvenliğimizi teslim edeceğimiz ve yöneteceğimiz robotları diğer ülkelerden önce yapıp ırkımızı diğer ülkelerden üstün bir seviyeye çıkarmak için neden uğraşmazsınız?Bu ülke anca bilimle ve akıl ile bir yerlere gelebilir,herşeyin farkına varın ve artık harekete geçin!
Lenin’den bahsederse karşında bir maskara,

Bir tebessüm belirsin sadece dudağında.
Ben Mekatronik Mühendisliği okumak istiyorum fakat insanlar malum iş sıkıntısı olacak.Sanayide robotlar gelecek ise sanayideki çalışanlar ise bozgunculuk çıkaracaktır.Bu durumda ise robotları üreten kesime saldırılar olacaktır.Bunlardan korunmayı ve bu probleme nasıl bir çözüm bulmayı planlıyorsunuz?
(15-09-2017, Saat: 23:23)P1Y0N Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben Mekatronik Mühendisliği okumak istiyorum fakat insanlar malum iş sıkıntısı olacak.Sanayide robotlar gelecek ise sanayideki çalışanlar ise bozgunculuk çıkaracaktır.Bu durumda ise robotları üreten kesime saldırılar olacaktır.Bunlardan korunmayı ve bu probleme nasıl bir çözüm bulmayı planlıyorsunuz?

Öncelikle sayfada bir yetkiye sahip değilim ''Planlıyorsunuz'' 'da yalnız olduğumu belirteyim.Robotların geleceği zaman tahminimce gerçek para kullanımdan çıkıp,sanal paraya geçiş yapılacak.Sanal paraya geçiş yapılmakla birlikte farklı kazanç yolları ortaya çıkacak böylece insanların robotlara düşman değil dost olucaklarını düşünüyorum.

(15-09-2017, Saat: 23:37)Eyüp Sivrikaya Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-09-2017, Saat: 23:23)P1Y0N Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben Mekatronik Mühendisliği okumak istiyorum fakat insanlar malum iş sıkıntısı olacak.Sanayide robotlar gelecek ise sanayideki çalışanlar ise bozgunculuk çıkaracaktır.Bu durumda ise robotları üreten kesime saldırılar olacaktır.Bunlardan korunmayı ve bu probleme nasıl bir çözüm bulmayı planlıyorsunuz?

Öncelikle sayfada bir yetkiye sahip değilim ''Planlıyorsunuz'' 'da yalnız olduğumu belirteyim.Robotların geleceği zaman tahminimce gerçek para kullanımdan çıkıp,sanal paraya geçiş yapılacak.Sanal paraya geçiş yapılmakla birlikte farklı kazanç yolları ortaya çıkacak böylece insanların robotlara düşman değil dost olucaklarını düşünüyorum.
Ne bilirsiniz belki aynı grupta oluruz.Sonuçta ikimizde robot biliminde ilerlemek istiyoruz.Farklı kazanç yolları İnşallah yeter.Saygılarımla <3
(16-09-2017, Saat: 00:37)P1Y0N Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-09-2017, Saat: 23:37)Eyüp Sivrikaya Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle sayfada bir yetkiye sahip değilim ''Planlıyorsunuz'' 'da yalnız olduğumu belirteyim.Robotların geleceği zaman tahminimce gerçek para kullanımdan çıkıp,sanal paraya geçiş yapılacak.Sanal paraya geçiş yapılmakla birlikte farklı kazanç yolları ortaya çıkacak böylece insanların robotlara düşman değil dost olucaklarını düşünüyorum.
Ne bilirsiniz belki aynı grupta oluruz.Sonuçta ikimizde robot biliminde ilerlemek istiyoruz.Farklı kazanç yolları İnşallah yeter.Saygılarımla <3

Belki,saygılar Gülücük

Kısa ve güzel yazmışsınız elinize sağlık Gülücük Peki, sizin bir konudaki görüşünüzü merak ediyorum. Sizce diğer milletlerden üstün olduğumuz zaman onların da gelişimini ve bize yetişmesini izlemeli miyiz? Yoksa onlara müdahalelerde bulunmalı mıyız?
(20-09-2017, Saat: 18:17)hakanfg Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kısa ve güzel yazmışsınız elinize sağlık Gülücük Peki, sizin bir konudaki görüşünüzü merak ediyorum. Sizce diğer milletlerden üstün olduğumuz zaman onların da gelişimini ve bize yetişmesini izlemeli miyiz? Yoksa onlara müdahalelerde bulunmalı mıyız?

Üstün olanlar üstünlüğünün devamı için geride kalanları yok etmek zorundadır çünkü geride kalanlarda daha üstün olmaya çalışıcağı için üstün topluluklar için tehtit olacaktır.
(Son Düzenleme: 20-09-2017, Saat: 20:48, Düzenleyen: Eyüp.)

İyi günler size bir konuda danışmak istiyorum ben lise 3. Sınıftayım ve mekatronik mühendisliği okumak istiyorum ancak mezun olunca iş sıkıntısı çekicek olduğumu biliyorum bü yüzden elektrik ve haberleşme mühendisliği okuyup 2 yıl mekatronikden yüksek lisans yapmak istiyorum. Kendi imkanlarımla donanımla robot tek olojisinde ilerleyebilir miyim veyahutta nasıl bir yolda ilerlemliyim ve sayfada ya

Ve sayfada benim gibi düşünen insanları yanımak isterim.
(Son Düzenleme: 26-09-2017, Saat: 23:13, Düzenleyen: Emir.)
(26-09-2017, Saat: 23:10)Emir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İyi günler size bir konuda danışmak istiyorum ben lise 3. Sınıftayım ve mekatronik mühendisliği okumak istiyorum ancak mezun olunca iş sıkıntısı çekicek olduğumu biliyorum bü yüzden elektrik ve haberleşme mühendisliği okuyup 2 yıl mekatronikden yüksek lisans yapmak istiyorum. Kendi imkanlarımla donanımla robot tek olojisinde ilerleyebilir miyim veyahutta nasıl bir yolda ilerlemliyim ve sayfada ya

Ve sayfada benim gibi düşünen insanları yanımak isterim.

Şuanda bende lisede okuyorum ilk hedefim Genetik Mühendisliği,ikinci hedefim Mekatronik mühendisliği,üçüncü hedefim ise askerlerik.Seçtiğim Genetik Mühendisliği ve Mekatronik Mühendisliğinde iş olanaklarını pek kafama takmıyorum çünkü bu mesleklerden ikisinden birisinde başarılı olduğum zaman elime bir iş geçeceğine inanıyorum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hakkımızda

İnsanüstü Türk forumları, tamamiyle Türkiye Cumhuriyeti'nin bir parçası olup, her daim Türk milletinin çıkarına hareket etmektedir.