Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WHATSAPP HACKİNG
☾ ☾ ۞ BY SİYAH ۞☽ ☽
Bugun size istediğiniz kişinin whatsapp'na girmenizi ve bunun mümkün olduğunu anlatmak istiyorum clear.png
İlk olarak şunu söyleyim youtube'de orda burda izlediğiniz hack videoları falan genellikle amatörce şeyler veya yalan şeylerden ibarettir. işte yok whatsapp webmiş oymuş buymuş bunlar saçma şeyler.

Şimdi hedef kişinin whatsapp'ını ele geçirmek için bize neler lazım bunlara bakalım ^^

-Rootlu Telefon; Hemen gözünüz korkmasın biliyorum bir çoğunuz hayal kırıklığına uğradı ama size şunu söylemeliyim; Bilgisiyarda linux kullanmadan hack yapmak ne kadar zorsa, rootsuz telefonda hack yapmak o kadar zordur. youtube'de binlerce rootlamayı anlatan video var ilk iş telefonunuzu rootlamak olsun (garantisi bitmemiş ise yapmayın)

-%2 Sosyal Mühendislik; Yine gözünüz korkmasın whatsapp hacklemek için karşınızdaki ile çok fazla diyoloğa gerek yok yani hedef kişiden kod falan istemeyecğiz. zaten konunun ilerleyen kısımlarında sosyal mühendislik ne işe yarayacak göreceksiniz clear.png

-Telefonunuz Android Olmalı; şahsen ios da işe yarıyor mu hiç bir bilgim yok ama eğerki benim mantığımdan ilerlerseniz iosda da başarılı olabileceksiniz.

Şimdi bu olayın mantığı şu; 

Elinizde iki telefon var... A telefonu (Kurban telefonu olsun) B telefonu (Sizin telefonunuz olsun)

kendi telefonunuz ile whatsappı indirdiniz ve karşınıza bir ekran çıktı size telefon numarınızı soruyor.

siz kurbanın whatsappını ele geçirmek istediğinizden dolayı, A telefonunun numarasını yazıyorsunuz.

ve onay bekliyorsunuz ama size onay gelmiyor. çünkü A telefonun numarasına gitti kod clear.png

peki ya kurban kişiyle MAC adresleriniz aynı olsaydı ? o kod direk size gelirdi ve sizde kolaylıkla giriş kısmını bypass ile giriş yapardınız.

Şimdi bu üstte anlattıklarımı bir çoğunuz anlamadı öyleyse nasıl yapıldığına geçelim ^^

konuya başlamadan önce konunun anlatımı bizzat bana aittir fakat resimli anlatım yapacağımdan dolayı resimler alıntıdır. telefonum tamirde olmasaydı görsel anlatımla birlikte konu tamamıyla bana ait olurdu. ama şartlar şimdilik bunu gerektiriyor neyse başlayalım.

1. Adım; Telefonunuz rootlu değilse rootlayın.

2. Adım; GooglePlay'den BusyBox uygulamasını indirin ve lütfen apk olarak başka yerlerden indirmeyin bize resmi uygulaması lazım ^^

3qd1B5.png

BusyBox bu üstteki gibidir tabi bu eski bir sürümü fotoda eski olduğu için şimdi yapmanız gerekeni anlatayım resimde gördüğünüz gibi install butonu var ona basarak cihazınıza linux komutları yüklemiş olacaksınız. clear.png

3. Adım; Android Terminal Emülatörü Kurmanız lazım. 

uygulamaya ilk girdiğinizde sizde root erişimi istemeyecektir ama terminale "su" yazdığınızda root erişimi vermiş olacaksınız ^^

pWLmjz.png

4. Adım; MAC adres değştirici kurmanız gerekmektedir bu uygulamada diğerleri gibi root erişimi istiyor. peki ne işimize yarayacak bu mac adres değiştirici ? tabiki hedef kişinin mac adresini öğrenip programla mac adresimizi kurbanla aynı yapınca kurbanın whatsappına gireceğiz. 

8dJ9QV.png

Adımları Saydım Peki Nasıl Yapacağız ? 
İlk olarak kurbanın telefon numarasını bilmeniz lazım. zaten bilmediğiniz numarayı niye hacklemek isteyesiniz ki clear.png 
sonrasında kurbanın mac adresi lazım olacak ama merak etmeyin mac adresi çok kolay bulunuyor hemen gözünüz korkmasın. işte %2lik sosyal mühendislik burda başlıyor.

Bluetooth Yolu Ile Öğrenme:
kurban kişiye "sana bir resim yollayacağım whatsapp kurulu değil bende buletoothunu açar mısın"deyip hedefin mac adresini bulabilirsiniz.

WiFi Hotspot yolu ile öğrenme;
en çok kullanılan yönte budur.
düşünsenize bir mekana giriyorsunuz arkadaşınıza diyorsunuz ki örneğin "dostum dün 10gb hediye geldi hotsopu açayımda benim internetime bağlan" deyip kurbanın mac adresini öğrenebilirsiniz.
Düşünsenize birisi size bedavadan internetini açıyor kullanmamak salaklık olur clear.png 

Wifi yolu ile öğrenme;
Bu yöntem ise çok daha basittir. aynı ağda olduğun kişilerin mac adresini belirli programlar ile görebilirsiniz.

El ile öğrenme; Bu biraz uçuk bir öneridir ama kurban kişinin telefonunu 5 dakikalık isteyip mac adresine bakabilirsiniz ( bununla uğraşacağınıza whatsapp webden kod taratın)

Gelişmiş sosyal mühendislik ile öğrenme; 
örneğin bir arkadaşınızın telefon numarası sizde mevcut ama sizden uzakta
whatsapptan bir diyolog kurun ve ondan mac adresini almak adına birçok yöntem deneyebilirsiniz.
örneğin; "reis sahte telefonlarda mac adresi farklı olur senin mac adresinin bi fotosunu ss alıp göndersene" demeniz yeterli olacaktır.

zaten kurbanın hacklenmesi aklına bile gelmeycektir.

MAC adresini öğrendik. zaten telefon numarasını biliyoruz. yapmamız gereken whatsappı silmek
hedef kişinin MAC adresini MAC adres değiştirici programa girip onaylatmak. ve whatsappı tekrar kurmak. whatsappı kurduğunuzda hedefin tel numarasını yazıp ileri diyorsunuz 30 saniye bekliyorsunuz giriş bypass oluyor ve hedef kişinin whatsappına eriştiniz. clear.png

DİPNOT: Telefonunuzu kapatıp açınca eski MAC adresinize geri dönersiniz.
*-*SEFER BİZDEN ZAFER ALLAH'TAN DIR.*-*

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Whatsapp Konuşmalarına Erişmek
Sherlock
0
103
Sherlock
19-03-2018, Saat: 22:17
Brick Ödüllü Hacking Etkinliği
Nimda
0
185
Nimda
31-10-2017, Saat: 01:49

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hakkımızda

İnsanüstü Türk forumları, tamamiyle Türkiye Cumhuriyeti'nin bir parçası olup, her daim Türk milletinin çıkarına hareket etmektedir.