Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şehitler Dile Geldi
Şehitler dile geldi etkinliğini tamamladım,gruptan emeği geçenlere teşekkür ederim okulunda panolara asmak isteyenlerde bu linkten ulaşabilirler https://yadi.sk/d/SOudXuPA3NuTzu .Ben 2 şehit 1 şiir düzeninde panolara astım.[img=100x100]<a href=[/img]0GldbR.jpg" />
Lenin’den bahsederse karşında bir maskara,

Bir tebessüm belirsin sadece dudağında.
Bence boş bir iş. Sürekli 'ölü edebiyatı' yapan bir ülke gelişemez. Bilmemne şehit okulu, bilmemne şehit köprüsü falan... Sürekli ezikliği telkin ediyor.
O, akıllarını kullanmayanları rezilliğe mahkum eder. 
(20-10-2017, Saat: 13:52)Kraken Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence boş bir iş. Sürekli 'ölü edebiyatı' yapan bir ülke gelişemez. Bilmemne şehit okulu, bilmemne şehit köprüsü falan... Sürekli ezikliği telkin ediyor.

Şehitlerimizin anılmasının boş bir şey olduğunu bile düşünebilmen şehitlerimizin sayesindedir.Burda bahsettiğin gibi ''Ölü Edebiyatı'' yapılmamaktadır şehitlerimizin ve güvenlik güçlerimizinde insan olduğunu,onlarında hayatlarının,ailelerinin olduğunu anlatan yazılar bulunmaktadır.Şehitlerimizin isimlerinin köprülere,yollara verilmesi kadar güzel bir şeyde yoktur şayet bilinçli bir insan her aklına geldiğinde şehidimiz için duasını okur,müslüman değilsede saygı duyar,onurlanır.Ülkemizdeki şehitlerimiz,güvenlik güçlerimiz bundan yüzyıllar öncede savaşan askerlerimizin hiçbiri ''ezik'' olmamıştır,daima onurlu,karakterli insanlar olmuşlardır.Bir daha yorum yazmak için yazmayınız,yorum yazacaksanızda düşünerek yorum yazınız.
Lenin’den bahsederse karşında bir maskara,

Bir tebessüm belirsin sadece dudağında.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hakkımızda

İnsanüstü Türk forumları, tamamiyle Türkiye Cumhuriyeti'nin bir parçası olup, her daim Türk milletinin çıkarına hareket etmektedir.