Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklamlardan Kurtulma
Smile 
Bildiğiniz üzere izlediğimiz her videoda,girdiğimiz her sitede Pop-Up çıkıyor.Peki bu Pop-Up lardan nasıl korunacağız?Bunun için sizlere google eklentisi olan ''AdBlock'' 'u öneriyorum.Sadece Pop-Up'lardan kurtarmakla kalmayıp videolardaki reklamlardanda sizi kurtaracak  Havalı Havalı
(Son Düzenleme: 16-09-2017, Saat: 00:25, Düzenleyen: Eyüp.)
Lenin’den bahsederse karşında bir maskara,

Bir tebessüm belirsin sadece dudağında.
Adblock çok fazla işlemci harcar aynı zamanda google ile anlaşmalı çalışır + pop-upları engelleyemez.
Tavsiyem reklam engelleyici olarak : uBlock Origin kullanmanız
Pop-up engelleyeci olarak ise şu videomu izleyebilirsiniz.

(16-09-2017, Saat: 01:09)ProgramciHerif Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Adblock çok fazla işlemci harcar aynı zamanda google ile anlaşmalı çalışır + pop-upları engelleyemez.
Tavsiyem reklam engelleyici olarak : uBlock Origin kullanmanız
Pop-up engelleyeci olarak ise şu videomu izleyebilirsiniz.

Ben gayet iyi bir şekilde AdBlock'u kullanıyorum,bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadım,hiçbir iş görmezliğinide görmedim.
(Son Düzenleme: 16-09-2017, Saat: 13:53, Düzenleyen: Eyüp.)
Lenin’den bahsederse karşında bir maskara,

Bir tebessüm belirsin sadece dudağında.
Google başlı başına reklamlarla geçinen bir firma AdBlock’un Google eklentisi olması biraz ironik olmuş doğrusu.
Benim nacizane önerim yalnızca pop-uplar için değil genel reklam alıcı profilinizi bilinmeze çevirmek için Google kullanmamanız. Bunun yerine sizi takip etmeyen DuckDuckGo gibi arama motorlarını kullanmanız daha faydalı olacaktır .
Alışması biraz uzun sürüyor Google’a görece biraz yavaş ama bir yerden sonra DuckDuckGo’suz arama yapamaz oluyorsunuz.
(Son Düzenleme: 01-11-2017, Saat: 00:33, Düzenleyen: Tesla. Sebep: İmla )
Gelecek Bizimdir !
Bu konu neden hacking/Siber Güvenlik kategorisinde. Gülücük
"The quieter you become, the more you are able to hear."
Google eklentisi olan AdBlocker Ultimate Youtube'de çalışmıyor.
Biz, bin yıl sonrasına hitap ediyoruz.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hakkımızda

İnsanüstü Türk forumları, tamamiyle Türkiye Cumhuriyeti'nin bir parçası olup, her daim Türk milletinin çıkarına hareket etmektedir.